preloder

Co można umyć przy pomocy parownicy?

Masz napięty plan zajęć, dlatego chcesz sprzątać szybko, a przy tym dokładnie? Nie lubisz tracić czasu, a w Twoim otoczeniu wciąż pojawiają się uciążliwe zabrudzenia, które trudno usunąć? To znak, że parownica jest właśnie dla Ciebie! Jakie zabrudzenia możesz wyczyścić przy jej pomocy? I na jakich powierzchniach sprawdzi się to urządzenie?

Parownica – doskonała do podłóg

Parownicę możesz wykorzystać na niemal wszystkich rodzajach podłóg. Doskonale usunie trudne zabrudzenia z płytek podłogowych i sprawi, że czyszczenie nawet dużej powierzchni stanie się szybkie i przyjemne. Dzięki specjalnej konstrukcji urządzenia, możliwe jest czyszczenie bez pozostawiania smug. Parownica świetnie dopasuje się także do wymagających podłóg laminowanych i parkietów. Wykorzystując specjalną funkcję, która zmniejsza ilość stosowanej pary wodnej, nie dochodzi do uszkodzenia powierzchni. Pozostałości szybko wysychają, dzięki czemu unikamy zacieków, a powierzchnia jest idealnie czysta.

Szerokie zastosowanie

Jednak zastosowanie parownicy jest o wiele szersze. To innowacyjne urządzenie pokona nawet osad z mydła i kamień, które gromadzą się w łazience. Specjalną końcówkę możemy zastosować podczas sprzątania toalety lub kabiny prysznicowej. Parownica sprawdzi się także w kontakcie z delikatnymi powierzchniami ze stali nierdzewnej, a jej zastosowanie nie porysuje ani nie zniszczy powłoki. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią uciążliwego mycia okien. Szkło w kontakcie z parą wodną staje się krystalicznie czyste i błyszczące, a powierzchnia pozbawiona jest nieestetycznych smug. Parownica pozwala zapomnieć także o zanieczyszczeniach zalegających w trudnodostępnych fugach. Dzięki strumieniowi pary i możliwości delikatnego, ale skutecznego oczyszczania, nawet uporczywe zabrudzenia znikną z wybranego elementu. Natomiast uniwersalna końcówka sprawdzi się również, gdy zmagamy się z tłustymi zabrudzeniami w kuchni, na elementach takich jak blat, okap, czy piekarnik. Wielogodzinne szorowanie zamieniamy na szybkie i efektywne działania. 

Wróć do bloga
Zamknij menu