preloder

Sprzęt ogrodniczy

Każdy zadbany teren zielony to efekt czyjejś wielogodzinnej pracy, którą ułatwia, a czasami wręcz umożliwia różnego typu sprzęt ogrodniczy. Taki sprzęt mamy w swojej ofercie, która bazuje na doskonałej jakości produktach marek Oleo-Mac i STIGA. Urządzenia potrzebne do pielęgnacji ogrodu można zakupić po atrakcyjnych cenach zarówno w naszym Beskidzkim Centrum Czystości w Bielsku-Białej, jak i w filiach salonu w Żywcu i Tychach. W każdym z tych miejsc prowadzimy również autoryzowany serwis kosiarek i innych urządzeń ogrodniczych produkowanych przez firmy Oleo-Mac i STIGA.

Kosiarki, podkaszarki i piły STIGA

STIGA to utytułowana, szwedzka marka sprzętu ogrodniczego dystrybuowanego do ponad 80 krajów na świecie. Między innymi dzięki naszej ofercie urządzenia takie jak piły, podkaszarki, a przede wszystkim kosiarki STIGA docierają również do klientów z Polski.

STIGA produkuje pod swoją nazwą kosiarki spalinowe, elektryczne i ręczne, a także bestselerowe traktorki ogrodowe o różnej mocy silnika. Marka jest znana z innowacyjnych, prekursorskich rozwiązań, które wprowadza do swoich produktów. Dowodem na to jest kilka modeli automatycznych robotów koszących, które STIGA wytwarza od drugiej połowy XX wieku. Inne produkty tej marki to m.in. glebogryzarki, wertykulatory, a także odśnieżarki, zamiatarki i myjki wysokociśnieniowe.

Urządzenia ogrodnicze Oleo-Mac

Inną polecaną przez nas marką urządzeń do pielęgnacji ogrodów jest należąca do firmy Emak marka Oleo-Mac. Ogółem asortyment tej firmy tworzy ponad 250 modeli urządzeń ogrodniczych, wśród których znajdują się m.in. różne modele pił łańcuchowych, kosiarek do trawy, wykaszarek oraz traktorów ogrodowych. Emak, podobnie jak marka STIGA, posiada sieć handlową rozciągającą się na ponad 80 krajów świata.

Zamknij menu